POLATTURK'ün göz bebeği markası, BELLISTA Kişisel Terapi Cihazları

"BELLISTA" markası Türkiye de önemli bir açık olan, kişisel terapi cihazları alanında bir çok farklı ürünü ile bu boşluğu doldurmaya çalışıyor. Bellista markası, doğunun ve batının çok özel terapi yöntemlerini harmanlayarak, teknoloji ile birleştiren ürünlerin ana markasıdır.

Çalışma Anlayışımız


Polattürk Grubu

Polattürk olarak, tüm insanlığın geleceği için doğru olanı yapmaya çalışıyoruz. Bu doğruların bizleri daha sağlıklı daha huzurlu ve daha mutlu yapacağına inanıyoruz.

Arge Yönetimi

Arge olarak tüm aile bireylerini göz önünde tutarak, günümüz ile beraber, daha çok yarınımızı düşünerek, çok hassas, teknik ve detaylı bir süreç uyguluyoruz.

Kalite Anlayışımız

Bellista ürünleri, insan sağlığı ve sağlıkta ki konforlu yaşamı hedeflemiştir. Ve bu amaç doğrultusunda yüksek kalitede ürünler üreterek sağlıkta ki konforu ve huzuru hedefliyoruz.

Teknik Destek

Polattürk, Türkiye de ilk defa, Türkiye geneline dağılmış şubeleri ile hem hizmet hemde teknik hizmeti aynı anda sunmaktadır. Dolayısıyla, muhatabınız bizzat ürünü aldığınız bayimizdir. Farklı durumlarda ise bizzat İstanbul Fabrikamız devreye girer.

İnsan Sağlığı

Sunduğumuz ürünlerin insanların sağlığı ile ilgili olduğunun bilincindeyiz ve bu doğrultuda, ürün sahibi olduğunuz andan son kullanım gününe kadar hassasiyetle ürünlerimizin arkasında duruyoruz.

Neden Bellista


Deneme İmkanı

Normway Mağazalarımız da bir çok ürünümüzü ücretsiz deneyebilirsiniz.

Etkili Ürünler

Dene etkisini görürsen al, sistemi ile 13 yıldır hizmet veren ve bu alanda etkinliğini ve güvenirliliğini ispat eden firma.

Güvenilir Ürünler

Ürünlerimiz, Türkiye den ve Dünyanın belli kuruluşlarından belgelere sahip ve tüm aileniz ile güvenle kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Türkiye Firması

ürünlerimizin tasarım ve tescili bir Türk firması olan Polattürk'e aittir. Bu anlamda dışarıya bağımlılığı olmayan, kendi fabrikasında argesini ve çözümlemelerini yapan bir firmadır.

Biz

Yaşam kalitesini artıracak doğal ürünleri hem üretiyor, hemde dünya da bu konudaki firmalarla ortak çalışarak yeni ürünler geliştirip insanlara sunuyoruz.

  • Normway güveninize layık olmak için
  • Sevgi ve yüksek motivasyonla
  • Hayatın "NORM" ları üzerinde çalışıyor

Türkiye'de İlk


Kendi alanında Türkiye ve Ortadoğuda nitelikli arge ve yönetici kadrosuna sahip, dışarıya bağımlılığı olmayan üretim yapan bir fabrika.

Türkiye'de İlk


Yüzde yüz güven üzerine çalışan bir sistem. Ürünleri sınırsız denem imkanı. Kimseye inanmaya ve güvenmeye gerek kalmadan, bizzat kendinizin deneyerek karar verebileceği sistem.

Türkiye'de İlk


Satış sonrası hızlı ve güvenilir takip. Ürünü aldığınız bayinin bizzat kendi teknik ekibi ile sorunlara, anında müdahale sistemi.